Nahoru
Úvod Naše služby Náš tým Kde nás najdete Fotogalerie Aktuálně Ceník Pojišťovny Napište nám 

MUDr. Jaroslava Noëlová

zubní ordinace / cabinet dentaire

Praha 5 Anděl, Nádražní 60/114
tel. 257 217 028; 602 400 064; ordinace(a)noeldent(,)cz

Zpět

Naše služby

Preventivní stomatologie

pravidelné preventivní prohlídky včetně zhotovení kontrolního digitálního RTG k odhalení kazů, stavu parodontu a kontrole stávajících ošetření zubů. Součástí prevence je dentální hygiena. Pro dětské pacienty nabízíme v rámci prevetivní prohlídky lokální fluoridaci a instruktáž čištění zubů.

Záchovná stomatologie a endodoncie

ošetření zubního kazu a jeho komplikací (výplně a ošetření zubních kanálků)pomocí kvalitních materiálů a moderních přístrojů.

Estetická stomatologie

cílem estetické stomatologie je krásný , přirozený a zdravý úsměv.Estetika úsměvu zahrnuje všechny discipliny stomatologie od dentální hygieny ,bělení zubů až po komplikované rekonstrukce chrupu. Dnes již nedílnou součástí estetiky úsměvu je estetická dermatologie- ošetření rtů a nosoretních rýh pomocí výplňových materiálů.Provádíme bělení zubů, zhotovujeme estetické kompozitní výplně, celokeramické fasety a korunky. Spolupracujeme s implantology , ortodonty a dermatology.

Protetická stomatologie

v případě, že je zub z velké části destruován nebo zcela chybí, je na místě protetická stomatologie.Zhotovujeme fixní náhrady (korunky a můstky) ze základních materiálů po vysoce estetické colokeramické materiály. Součástí estetické rekonstrukce chrupu je osobní konsultace se zubním technikem, zhotovujícím protetickou práci.

Celkové a cástečné snímatelné náhrady chrupu zhotovujeme též z estetických a konfortních materálů (Deflex, Vertex).
Zubní laboratoře: ART42CZ, Dentalex Labor, Bellisdent

Dentální hygiena

je součástí preventivní zubní péče.Pravidelná návštěva dentální hygienistky a následná domácí péče je důležitá pro uchování stávajícího chrupu a omezení dalších nákladných ošetření.

Stomatologové doporučují provedení dentální hygieny před zahájením stomatologického ošetření.Pozitivně se odrazí na stavu dásní, odstraní nepříjemný zápach z úst a umožní stomatologovi kvalitní ošetření bez nánosů zubního kamene a krvácení dásní.

Bělení zubů

poskytujeme bezpečné bělení zubů pod dohledem zubního lékaře.

Ve stomatochirurgii(komplikované extrakce zubů moudrosti, cysty, odstranění útvarů v dutině ústní) implantologii (zavedení implantátů) ortodoncii( rovnátka) spolupracujeme se zkušenými specialisty v oboru.

Spolupracujeme se zkušenými speciality

spolupracujeme se zkušenými speciality v oboru stomatochirurgie a implantologie.

Stomatochirurgické centrum Měchurka www.mechurka.com
Centrum zubní implantologie MUDr. Jiří Krug Ph.D. www.novezuby.cz

ortodoncie
MUDr. Lusine Samsonyan www.mysmile.cz
MUDr. Miroslava Švábová CSc. Plzeňská 441/207 Praha 5